ARCHIWUM - PAINTBALL ZACHODNIOPOMORSKIE ZŁOCIENIEC CZAPLINEK IMPREZY INTEGRACYJNE IVENTY POJEZIEŻE DRAWSKIE

Idź do spisu treści

Menu główne:

Z OSTATNIEJ CHWILI...... ARCHIWUM.

05 MARZEC 2013r. -   Uwaga! Uwaga!  - informujemy o zmianach w naszym serwisie internetowym
a w szczególności prosimy zwrócić uwagę na obowiązujący od 1 marca 2013 roku nowy cennik  naszych usług. ( ceny raczej jeszcze bez wielkich zmian :))  ZAPRASZAMY.
10 LUTY 2013r. -  
Związku z tym że mamy łagodną zimę zapraszam wszystkich łaknących mocnych wrażeń oraz lubiących dobrą zabawę na paintball z naszą firmą. A jeżeli nie odpowiada wam strzelanina to zapraszamy na zajęcia survivalowe połączone z zajęciami linowymi. Wrażenia gwarantowane na wysokim poziomie. Przekonajcie się i zapraszamy do kontaktu z nami!30 WRZESIEŃ 2012r. -  MEGA PROMOCJA  !!! PAINTBALL ZA 50% !!! Promocja dostępna dla tych kto nas lubi na FACEBOOK-u . Aby otrzymać taką promocję zapraszamy do kontaktu osobistego pod nr. tel. 506 787 592 .  27 WRZESIEŃ 2012r. -  Od dnia dzisiejszego - jak co roku - obowiązuje jesienna promocja na paintball dla pakietu startowego.  Zapraszamy do skorzystania z oferty przed nadchodzącą zimą tym bardziej iż pogoda nadaje się idealnie do tej zabawy. Szczegóły jak zwykle w dziale PROMOCJA.  18 SIERPIEŃ 2012r. -
Zapraszamy na kolejną promocję naszej firmy - dla wszystkich naszych klientów którzy pragną zagrać w paintball w dniach od poniedziałku do czwartku włącznie - dodamy 50 kulek gratis dla każdej osoby.  31 LIPIEC 2012r. -   Tylko dla tych co nas lubią mamy wielką promocję dotyczącą oferty paintballowej. Wystarczy zebrać minimum 10 osób i zamówić pakiet 200 kulek w cenie 57 zł. a każda osoba otrzyma od nas dodatkowe 100 kulek za darmo !!! A jeżeli uważasz że to za dużo kasy do wydania to zbierz minimum 15 osób i zamów pakiet startowy za 40 zł a my oddamy wam 10 zł - czyli płacisz tylko 30 zł. ( pakiet startowy bez munduru ) Spiesz się! Oferta trwa tylko od 03 - 05. sierpnia 2012r. PRZYWITAJ PÓŁMETEK LATA RAZEM Z NASZĄ FIRMĄ. ZAPRASZAMY!!!
21 CZERWIEC 2012r. -  W tym miesiącu rozpoczeliśmy sprzedaż kulek paintballowych oraz śrut do witrówek firmy TOMITEX - polski śrut o bardzo wysokiej jakości. Bardzo polecamy. ZAPRASZAMY.
15 CZERWIEC 2012r. -  Nowa usługa naszej firmy!!! W tym roku rozpoczęliśmy serwis i naprawę sprzętu paintballowego. Jeżeli masz problem ze swoim sprzętem zgłoś się do nas - sprawdzimy, wyczyścimy i naprawimy twój sprzęt. Szczegółu oferty na naszej stronie  w zakładce  SERWIS.  ZAPRASZAMY!
01 CZERWIEC 2012r. - UWAGA! Od dnia dzisiejszego nastąpiła zmiana w cenniku usług paintballowych. Zmiany dotyczą ceny doładowań kulek na polu gry i od 1 czerwca 2012 r wynosił 25 zł. za doładowanie 100 kulek. ( prosimy o zapoznanie się z cennikiem ).
02 MAJ 2012r. - Serdecznie zapraszamy wszystkich entuzjastów wspinaczki do Parku Chopina w Drawsku Pom. od godz. 10.00 dnia 3 maja. Możliwość skorzystania ze ścianki wspinaczkowej w cenie 10 zł za wejście. Dodatkowe wejście gratis, jeżeli wejście będzie trwało poniżej 2 min. Rabat w postaci wejścia gratisowego dla tych, którzy skorzystają ze ścianki wspinaczkowej dwukrotnie ( 20 zł.) Obok ścianki zlokalizowana będzie również strzelnica. ZAPRASZAMY!
05 KWIECIEŃ 2012r. - MEGA PROMOCJA DLA WSZYSTKICH KTÓRZY NAS LUBIĄ DOSTĘPNA TYLKO NA FACEBOOK-u. Zaprazamy - czas ograniczony!
  24 MARZEC 2012r. - Zapraszamy do udziału w konkursie wszystkie osoby które w ubiegłych latach bawiły się wspólnie z naszą firmą. Konkurs polega na przysłaniu do naszej firmy relację, wspomnienia poparte najlepiej fotografią lub filmem z udziału w zabawie z naszą firmą. ( forma prac jest dowolna pod warunkiem że będzie można tą pracę umieścić w naszym blogu). Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc lub pisząc na nasze dane kontaktowe. Zapraszamy serdecznie bo nagrody są bardzo ciekawe.
  17 MARZEC 2012r. -  Miło nam poinformować że w dniu dzisiejszym rozpoczeliśmy sezon turystyki aktywnej. Rozpoczeliśmy od pierwszego zamówienia na PAINTBALL. 18 osób w pięknym słońcu i wiosennym powietrzu spróbowało swoich pierwszych niezapomnianych chwil w zmaganiach paintballowych. DOŁĄCZ DO NAS I ZACZNIJ PRZYGODĘ RAZEM Z NAMI. ZAPRASZAMY!!!
  10 MARZEC 2012r. -  Z dniem dzisiejszym zaktualizowaliśmy cennik usług paintballowych oraz wprowadzamy już WIOSENNĄ PROMOCJĘ.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego